Terzi-petto bespoke, Tuzla / İstanbul bölgesinde hizmet veren bir terzi firmasidir. Adres: Terzi-petto bespoke, İstasyon, Saraç Sk. 5A, 34940 Tuzla/İstanbul.
Terzi-petto bespoke
Hakkında
Firma profili ve tanıtım
Hizmetler & Etiketler
Sunulan hizmetler ve uzmanlık alanları
Etiketler
Galeri
1 görsel
Konum
Harita ve adres bilgisi
Sıkça Sorulan Sorular
Firma hakkında merak edilenler
Terzi-petto bespoke firması nerede?
Terzi-petto bespoke, İstasyon, Saraç Sk. 5A, 34940 Tuzla/İstanbul, İstanbul, Tuzla, Türkiye adresinde yer alıyor.
Konumu görüntüleTerzi-petto bespoke firmasının konumu nerede?
Terzi-petto bespoke, İstanbul bölgesinde listeleniyor.
Haritada açTerzi-petto bespoke firmasına nasıl yol tarifi alınır?
Konum bilgisine göre Google Haritalar üzerinden yol tarifi alabilirsiniz.
Yol tarifi alTerzi-petto bespoke firmasının telefon numarası nedir?
Terzi-petto bespoke firmasına 02164471920 numarasından ulaşabilirsiniz.
Telefonu araTerzi-petto bespoke firması bugün açık mı?
Bugünkü çalışma durumu bu profil için belirtilmemiş.
Terzi-petto bespoke firmasının çalışma saatleri neler?
Terzi-petto bespoke için çalışma saatleri bu profilde paylaşılmamış.
Terzi-petto bespoke firmasının yorumları nasıl?
Terzi-petto bespoke, 23 kullanıcı yorumuna sahip ve ortalama puanı 4,4/5.
Yorumları görüntüleTerzi-petto bespoke hangi hizmetleri sunuyor?
Profilde listelenen hizmet ve uzmanlık alanları: Terzi.
Hizmetleri inceleDeğerlendirmeler
Google’da yorum yapElbisenin göğüs kısmındaki dolgu çıkarılarak kısaltılması gerekiyordu. Kısaltıldı ama dolgu çıkarılmadı. Ayrıca onlara bir gömlek de verdim. Kolları o kadar amatörce kısaltılmıştı ki görünce şok oldum. Hanımefendi de çok ilgisizdi. Başka birinin gelip alacağını düşünerek önceden ödeme yapmıştım. Yani, tüm parayı aldı ama gerekli olanı yapmadı.
Teşekkür ederim Bay Mustafa, işinizde gerçekten mükemmelsiniz, tebrikler, sizi tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim.
Yaptıkları iş mükemmel... zamanında teslimat yapan ve özenle çalışan bir şirket, teşekkürler.
Terzilerin kralı, usta terzi Mert. Tuzla'nın en iyi terzisi. Kendisini şiddetle tavsiye ederim. Ne yapıyoruz biz? Başka bir terziye gitmeyeceğiz.
İşinde usta olan ve işini mükemmel ve titizlikle yapan terzimize teşekkür etmek istiyorum. Sizi burada bulduğum için mutluyum.
Google Maps’ten alınan son yorumlar Tüm yorumları gör
Benzer Firmalar
Aynı kategoride önerilen işletmeler
Terzi Ahmet Cihan
Bursa
Terzi Ahmet Cihan, Osmangazi̇ / Bursa bölgesinde hizmet veren bir terzi firmasidir. Adres: Terzi Ahmet Cihan, Orhanbey, Atatürk…
Terzi Kostümcü Ömer
Bursa
Terzi Kostümcü Ömer, Osmangazi̇ / Bursa bölgesinde hizmet veren bir terzi firmasidir. Adres: Terzi Kostümcü Ömer, Kuruçeşme, 2.…
Terzi Hüseyin
Bursa
Terzi Hüseyin, Osmangazi̇ / Bursa bölgesinde hizmet veren bir terzi firmasidir. Adres: Terzi Hüseyin, Nur Apt, Kayıhan, Ünlü…
