Terzi kevser, Tuzla / İstanbul bölgesinde hizmet veren bir terzi firmasidir. Adres: Terzi kevser, dumankaya doğu kampus, Aydınlı, mah halyolu cad, Beynur Sk No:5, Tuzla/İstanbul.
Terzi kevser
Hakkında
Firma profili ve tanıtım
Hizmetler & Etiketler
Sunulan hizmetler ve uzmanlık alanları
Etiketler
Galeri
1 görsel
Konum
Harita ve adres bilgisi
Sıkça Sorulan Sorular
Firma hakkında merak edilenler
Terzi kevser firması nerede?
Terzi kevser, dumankaya doğu kampus, Aydınlı, mah halyolu cad, Beynur Sk No:5, Tuzla/İstanbul, İstanbul, Tuzla, Türkiye adresinde yer alıyor.
Konumu görüntüleTerzi kevser firmasının konumu nerede?
Terzi kevser, İstanbul bölgesinde listeleniyor.
Haritada açTerzi kevser firmasına nasıl yol tarifi alınır?
Konum bilgisine göre Google Haritalar üzerinden yol tarifi alabilirsiniz.
Yol tarifi alTerzi kevser firmasının telefon numarası nedir?
Terzi kevser firmasına 05358150866 numarasından ulaşabilirsiniz.
Telefonu araTerzi kevser firması bugün açık mı?
Bugünkü çalışma durumu bu profil için belirtilmemiş.
Terzi kevser firmasının çalışma saatleri neler?
Terzi kevser için çalışma saatleri bu profilde paylaşılmamış.
Terzi kevser firmasının yorumları nasıl?
Terzi kevser, 2 kullanıcı yorumuna sahip ve ortalama puanı 5,0/5.
Yorumları görüntüleTerzi kevser hangi hizmetleri sunuyor?
Profilde listelenen hizmet ve uzmanlık alanları: Terzi.
Hizmetleri inceleDeğerlendirmeler
Google’da yorum yapİş pantolonlarımdan ikisini daralttırıp paçalarını kısalttırdım. İşçilik mükemmeldi, fiyat makul ve iyi bir seçim oldu...
Tuzlanın en iyi terzisi.
Google Maps’ten alınan son yorumlar Tüm yorumları gör
Benzer Firmalar
Aynı kategoride önerilen işletmeler
Terzi Ahmet Cihan
Bursa
Terzi Ahmet Cihan, Osmangazi̇ / Bursa bölgesinde hizmet veren bir terzi firmasidir. Adres: Terzi Ahmet Cihan, Orhanbey, Atatürk…
Terzi Kostümcü Ömer
Bursa
Terzi Kostümcü Ömer, Osmangazi̇ / Bursa bölgesinde hizmet veren bir terzi firmasidir. Adres: Terzi Kostümcü Ömer, Kuruçeşme, 2.…
Terzi Hüseyin
Bursa
Terzi Hüseyin, Osmangazi̇ / Bursa bölgesinde hizmet veren bir terzi firmasidir. Adres: Terzi Hüseyin, Nur Apt, Kayıhan, Ünlü…
