Kasap İskender & Kebap, Seyhan / Adana bölgesinde hizmet veren bir kasap firmasidir. Adres: Kasap İskender & Kebap, Pınar, Nazım Hikmet Cd No:20/B, 01160 Seyhan/Adana.
Kasap İskender & Kebap
Hakkında
Firma profili ve tanıtım
Konum
Harita ve adres bilgisi
Sıkça Sorulan Sorular
Firma hakkında merak edilenler
Kasap İskender & Kebap firması nerede?
Kasap İskender & Kebap, Kasap İskender & Kebap, Pınar, Nazım Hikmet Cd No:20/B, 01160 Seyhan/Adana, Adana, Seyhan, Türkiye adresinde yer alıyor.
Konumu görüntüleKasap İskender & Kebap firmasının konumu nerede?
Kasap İskender & Kebap, Adana bölgesinde listeleniyor.
Haritada açKasap İskender & Kebap firmasına nasıl yol tarifi alınır?
Konum bilgisine göre Google Haritalar üzerinden yol tarifi alabilirsiniz.
Yol tarifi alKasap İskender & Kebap firmasının telefon numarası nedir?
Kasap İskender & Kebap firmasına 05011303770 numarasından ulaşabilirsiniz.
Telefonu araKasap İskender & Kebap firması bugün açık mı?
Bugünkü çalışma durumu bu profil için belirtilmemiş.
Kasap İskender & Kebap firmasının çalışma saatleri neler?
Kasap İskender & Kebap için çalışma saatleri bu profilde paylaşılmamış.
Kasap İskender & Kebap firmasının yorumları nasıl?
Kasap İskender & Kebap, 54 kullanıcı yorumuna sahip ve ortalama puanı 4,9/5.
Yorumları görüntüleKasap İskender & Kebap hangi hizmetleri sunuyor?
Kasap İskender & Kebap için hizmet ve uzmanlık bilgileri bu profilde paylaşılmamış.
Değerlendirmeler
Google’da yorum yapGoogle Maps’te henüz yorum bulunamadı.
Benzer Firmalar
Aynı kategoride önerilen işletmeler
Et-ciii
Diyarbakır
Et-ciii, Kayapınar / Diyarbakır bölgesinde hizmet veren bir kasap firmasidir. Adres: Et-ciii, Kayapınar mahlesi Fırat bulvarı Stad yolu…
RÜYAM KEBAP
Diyarbakır
RÜYAM KEBAP, Kayapınar / Diyarbakır bölgesinde hizmet veren bir kasap firmasidir. Adres: RÜYAM KEBAP, Talaytepe, D360, 21070 Kayapınar/Diyarbakır.
Gül Et – Fomara
Bursa
Gül Et - Fomara, Osmangazi̇ / Bursa bölgesinde hizmet veren bir kasap firmasidir. Adres: Gül Et - Fomara,…
